HAKKIMIZDA

Tesisimizde her şey organik (doğal) dır. Tesisimizde sabah kahvaltısı, fastfood, et mangal bulunmaktadır. Ayrıca köyümüze ait köpüklü ayran ve yoğurdumuzun tadına bakabilirsiniz.

ATV safaride önce eğitim verdikten sonra hoca eşliğinde yaklaşık 1 saat süren inanılmaz keyifli orman içi tura başlıyoruz. Turda bazı yerlerde tamamen ağaç altı yerlerde motorun farlarıyla geziyoruz parkurun ortalarındaki molada yazın meşhur ayranımızdan ikram ediyoruz kışın ise şöminemizin önünde çay ikram ediyoruz ayrıca molalarda mevsim meyvelerinden yiyebiliyoruz. Gezimizde kaplumbağ  ve karacaya rastlayabiliyoruz. Resim çekmek için molalar veriyoruz. 6-12 yaş arası çocuklarınız içinde ATV'lerimiz bulunmaktadır. Siz safari yaparken çocuklarınızda özel parkurumuzda eğlenceli vakitler geçirebilirler. Günü biraz yorgun biraz adrenalini yüksek bir şekilde tamamlıyorsunuz. 12 çeşit parkurumuz vardır isterseniz çamurlu isterseniz manzaralı bir macera yaşıyorsunuz.

PAINTBALL'da ise arkadaşlarınız ile gruplar kurup eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Özellikle sevmediğiniz arkadaşlarınızı karşı gruba koyup hıncınızı alabilirsiniz.

Bu güzel yer İstanbul'da olup şehir sıkıntılarından kurtulmak için çok güzel bir yerdir. Aileniz ile gelip yemek yiyebileceğiniz ve dinlenebileceğiniz çok şirin bir yerdir. İşyerimizde şirket toplantıları, safarileri ve gruplar oluşturarak paintball yapabilirsiniz.

 

Tasarım ve Uygulama RoyalWebSolutions.com